W OTOCZENIU NATURY, Z DALA OD ZGIEŁKU MIASTA

Tworzymy miejsce, które stanie się Twoją nadmorską enklawą… a zarazem atrakcyjną inwestycją na długie lata!

Holiday Park Invest Ustronie Morskie

Trudno o spokojniejszą nadmorską miejscowość. Idealna lokalizacja dla wszystkich miłośników piaszczystych nadmorskich plaż, ale także dla tych, którzy czas wolny chcą spędzać w bliskim kontakcie z przyrodą. Szansą na to mogą być spacery po wydmach oraz po pobliskim Ekoparku Wschodnim, który jest siedliskiem wielu rzadkich gatunków ptaków. Twoje ciało i umysł docenią leczniczy charakter tej okolicy!

JAKOŚĆ – PO NIEJ NAS POZNASZ

Do dyspozycji inwestorów i gości przygotowujemy 222 apartamenty
o powierzchniach 25-52m2. Przy każdym apartamencie osobny taras
o powierzchni 6-20m2.

Na terenie obiektu będzie znajdowała się kawiarnia i restauracja. W części wspólnej kompleksu dostępne będą także kryty basen, sauna sucha i parowa oraz jaccuzi. Zastosowanie przesuwanych kotar pozwoli w sezonie letnim otworzyć te przestrzenie i wykorzystać maksimum ich potencjału.

Apartamentowiec HOLIDAY PARK INVEST wybudowany będzie z najwyższej jakości materiałów. Zapewni to zarówno komfort, jak i wytrzymałość.

12.000 m2 pow. działki
222 apartamenty

APARTAMENTY

Zobacz jak komfortowo zostaną urządzone

Projekt wnętrz zakłada, że każdy apartament wyposażony będzie w meble oraz komponenty renomowanych marek. Wszystko w nowoczesnej, spójnej estetyce, utrzymane w palecie stonowanych, nadmorskich barw. Wysoka trwałość gwarantuje funkcjonalność i użyteczność wnętrz na długie lata. Do dyspozycji mieszkańca apartamentu będzie także aneks kuchenny.

Niezaprzeczalnym atutem każdego apartamentu jest taras, z którego podziwiać będzie można okoliczną przyrodę lub oddychać świeżym, nadmorskim powietrzem podczas ciekawej lektury.

ZOBACZ DOSTĘPNE APARTAMENTY

DLACZEGO WARTO?

Budowana inwestycja Holiday Park Invest zlokalizowana jest w bezpośredniej okolicy jednej z najpiękniejszych ścieżek pieszo-rowerowych w Polsce. Zaprowadzi Cię ona przez malownicze wydmy do Kołobrzegu czy Ustronia Morskiego. Wypoczywaj w harmonii z dziewiczym lądem i słonecznym wybrzeżem Bałtyku!

LOKALIZACJA

Kameralna i cicha okolica

1 km od Ustronia Morskiego, 10 km od Kołobrzegu

140 m od pięknej, piaszczystej plaży

Ścieżka rowerowa z widokiem na morze

INWESTYCJA

Nowoczesna architektura

Wysoki standard wykończenia

Hale garażowe, windy

Basen, sauny, restauracja, kawiarnia

EKOPARK WSCHODNI

6 km od Holiday Park Invest bezkolizyjną ścieżką rowerową

381 hektarów powierzchni

Ekosystem słonawych torfowisk

Około 80 gatunków ptaków

OTOCZENIE

Sianożęty, leżące w bezpośredniej okolicy Ustronia Morskiego, nieopodal Kołobrzegu, to jedna z najspokojniejszych polskich nadmorskich miejscowości. Ta część zachodniego wybrzeża Morza Bałtyckiego należy do szczególnie cenionych przez odwiedzających – kameralne, piaszczyste plaże i ścieżka rowerowa poprowadzona wzdłuż wybrzeża, która w drodze do Kołobrzegu odkryje przed nami Ekopark Wschodni. To teren, który znajduje się w wykazie ostoi ptaków europejskiej sieci obszarów chronionych.

Latarnia Morska w Kołobrzegu

ODLEGŁOŚĆ 13 KM
Nadmorski Szlak Rowerowy
ODLEGŁOŚĆ 600M
Plaża w Sianożętach
ODLEGŁOŚĆ 140M
Molo w Ustroniu Morskim
ODLEGŁOŚĆ 1 KM