Poznajmy się

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę?

Głównym wykonawcą inwestycji jest dynamicznie rozwijająca się i ceniona na rynku firma Holiday Park & Resort.
Firma stworzyła unikatową na polskim wybrzeżu sieć kurortów położonych kilka kroków od morza, harmonijnie łączących relaks i rekreację gości w każdym wieku.Dowiedz się więcej na temat 6 kurortów Holiday Park & Resort nad Bałtykiem.

WWW.HOLIDAYPARK.PL >>

HOLIDAY PARK W LICZBACH

Zobacz ile już zbudowaliśmy

2016 data rozpoczęcia
77 450 gości przez 3 lata
457 domów
5 421 miejsc noclegowych
327 apartamentów
154 122 m2 powierzchnia ośrodków

ANIMACJE DLA DZIECI

Zespół doświadczonych animatorów gwarantuje rozrywkę i gry edukacyjne dla dzieci przez cały dzień. To dla rodziców czas wytchnienia i relaksu. Każdy dzień to urozmaicony program animacji i różnorodnych zabaw.

Spa

Holiday Park & Resort nieustannie się rozwija! W 2019 roku do dyspozycji naszych gości oddajemy strefy SPA, czyli poza basenem i brodzikiem dla dzieci, jacuzzi oraz sauna sucha, parowa i na podczerwień.

Dopracowaliśmy każdy detal, który ma wpływ na nastrój tego miejsca – dyskretna muzyka relaksacyjna i ciepłe oświetlenie. Wypoczniesz, odprężysz się i zregenerujesz ciało i umysł.

Restauracja

Zapraszamy na doskonałe dania zaprojektowane przez uznanego Szefa Kuchni Jacka Grajsera – zwycięzcę konkursu Chefs Culinar Cup.

Oferujemy bogate i urozmaicone śniadania oraz obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu.

ZADOWOLENIE KLIENTA PODSTAWĄ NASZEGO SUKCESU

Ośrodki Holiday Park & Resort na Facebook’u lubi ponad 30 000 osób wystawiając pochlebne recenzje oraz bardzo wysokie oceny za pobyt. Równie wysoko oceniają nas użytkownicy portalu Booking.com

Z przeprowadzonej w sezonie 2018 ankiety wynika, że

93% klientów deklaruje zdecydowaną chęć powrotu

do Holiday Park & Resort w sezonie 2019.

System zarządzania

U podstaw komercyjnego sukcesu naszych kurortów jest bardzo wydajny system rezerwacji i zarządzania on-line.

Przekłada się to na wysoką rentowność naszych kurortów. Nasz sprawdzony system posłuży także do zarządzania kompleksem Holiday Park Invest w Sianożętach.

Rezerwacje

W pełni zautomatyzowany proces rezerwacji klienta na www.holidaypark.pl, z wyborem konkretnego domu czy apartamentu jest do dyspozycji klientów całą dobę.

Obsługa klienta

Wszystkie działania związane z obsługą rezerwacji pobytu przez klienta dokonują się on-line.

Od momentu powstania rezerwacji, poprzez zameldowanie, rozliczenie: mediów, wydatków gości w lokalach gastronomicznych, aż po wymeldowanie i rozliczenie końcowe wraz z generacją dokumentów sprzedaży.

Przystępnie i transparentnie.

Kontrola i statystyka

Stosowany przez nas system dostarcza informacji w każdej dziedzinie funkcjonowania ośrodków.

Dzięki niemu bardzo skutecznie optymalizujemy wydatki, na bieżąco kontrolując wyniki sprzedaży, wpływy gotówki, stan środków pozostających do zapłaty, nieterminowe płatności, wyniki sprzedaży w lokalach gastronomicznych, rozliczenia pracowników, wartość rezerwacji pozostających do sprzedania i wiele, wiele innych.